Výrobek z bylin s příznivými účinky
na lidský organismus
GAMBA
Značkový bylinný
likér

Likér GAMBA je schválen hlavním hygienikem ČR a Českou potravinářskou inspekcí. Použité byliny jsou schváleny Státním zdravotním ústavem. Celá výroba je prováděna pod dozorem farmaceuta.
Likér GAMBA je vyráběn podle staré rodinné receptury z roku 1875, je tedy opravdovým originálem předpisu, který dědí již pátá generace lékárníků.

Příprava likéru je prováděna i dnes, jako v minulých dobách ručně a s největším porozuměním k obsahovým látkám bylin, které zaručují vyrovnanou chuť, jedinečnou vůni a barvu.

Výroba likéru spočívá v lihové maceraci bylin a koření rostoucích v našich zeměpisných šířkách, ale také dovážených z orientu. Likér není chemicky upravován ani přibarvován. Macerát obsahuje řadu silic z kořenů, natí, květů, plodů, oplodí, a kůr bylin používaných v gale-nické farmacii k výrobě přípravků, které upravují činnost zažívacího traktu a k stimulaci trávicích pochodů v lidském organismu.

Účinky bylin obsažených v likéru:

 • uvolňují - spasmatické bolesti při nadýmání, průjmu a potížích žaludku
 • působí - na zmírnění bolesti hlavy a migrény
 • ovlivňují - tvorbu trávicích enzymů a tím zlepšují trávení
 • posilují nervovou soustavu
 • Likér GAMBA má nejen příznivé účinky na lidský organismus, ale také budí úsměv a příjemnou náladu. Jedna z bylin obsažená v likéru byla podle pověstí v dávných dobách přidávána do "nápojů lásky".

  Likér GAMBA je vhodné podávat ne příliš chlazený, jinak ztrácí charakteristickou vůni a chuť. Po velkém zchlazení může dojít k mírnému zakalení, což je průvodním znakem všch čistě přírodních likérů. Toto zakalení se věak ztratí při normální teplotě.

  Vážený spotřebiteli, máš před sebou výrobek, který vzniká s láskou a úctou k Tobě samému.

  Zavřít okno